Bezpłatny transport na pogrzeb Prezydenta Adamowicza z Bydgoszczy

  • 16.01.2019, 13:29
  • KB
Bezpłatny transport na pogrzeb Prezydenta Adamowicza z Bydgoszczy Bydgoszcz solidarna z Gdańskiem - uroczystości pogrzebowe
Urząd Miasta informuje, że w związku z uroczystościami pogrzebowymi Prezydenta Pawła Adamowicza zaplanowanymi na sobotę na godz. 12:00, bydgoszczanie, którzy chcieliby wziąć w udział w ostatnim pożegnaniu Prezydenta Gdańska będą mogli skorzystać z bezpłatnego transportu autokarem – Miasto Bydgoszcz zapewni pięć autokarów na uroczystości pogrzebowe.

Autobusy wyruszą w sobotę, 19 stycznia br. o godzinie 8:00 spod Hali Sportowo-Widowiskowej „Łuczniczka” przy ul. Toruńskiej 59 (podstawione zostaną o 7:30).

Osoby, które chcą skorzystać z transportu zapewnionego przez Miasto proszone są o zgłaszanie się do czwartku, 17 stycznia do godziny 17:00 pod numerami telefonów stacjonarnych: 52 58 58 475 i 52 58 58 482 bądź komórkowych: 885 557 036 i 885 557 037.

Prosimy też, przekazując wolę Rodziny Pana Prezydenta, o nieprzynoszenie kwiatów. Będzie możliwość wsparcia dwóch celów szczególnie bliskich Prezydentowi Gdańska – Hospicjum im. ks. Dutkiewicza i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W ostatnim pożegnaniu Prezydenta Gdańska weźmie udział Prezydent Rafał Bruski.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe