Ruch na ul. Glinki pod okiem kamery

  • 09.01.2019, 15:39 (aktualizacja 10.01.2019, 11:57)
  • KB
Ruch na ul. Glinki pod okiem kamery KWP Bydgoszcz
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego bydgoskiej komendy obserwowali zachowanie pieszych i kierujących przy ulicy Glinki w Bydgoszczy. Do działań wykorzystali Mobilne Centrum Monitoringu. Policyjne kamery namierzały tych, którzy łamali przepisy ruchu drogowego.

Dzisiaj (09.01.2019) przed południem policjanci przeprowadzili działania z użyciem Mobilnego Centrum Monitoringu. Mundurowi przyglądali się pieszym i kierowcom przy ulicy Glinki na wysokości ulicy Białostockiej.

Funkcjonariusze byli zainteresowani przede wszystkim ich zachowaniem przy pobliskim przejściu dla pieszych. Zlokalizowane tam kamery z pewnej odległości obserwowały, czy uczestnicy ruchu drogowego stosują się do sygnalizacji świetlnej i czy piesi korzystają z przejść dla pieszych.  

Podczas dwugodzinnej akcji mundurowi ujawnili pięciu pieszych, którzy przechodzili przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Trzech z nich zostało ukaranych mandatami karnymi, a dwóch pouczonych.

Natomiast policjanci nie odnotowali przypadków niestosowania się do sygnalizacji świetlnej.

Działania bydgoskich policjantów będą organizowane cyklicznie.

KB

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Joro
Joro 09.01.2019, 20:57
Niedostosowanie się do sygnalizacji świetlnej. Zapraszam na rondo kujawskie około godziny 7:30. Blokowanie wjazdu na rondo, skręcanie w lewo na czerwonym, upychanie samochodów na trawniku... raj dla mandatów. Mąż został dzisiaj "zatrąbiony", bo nie chciał wjechać na rondo, a przecież zielone światło miał. To nic, że na rondzie miejsca nie było, trawnik przecież był wolny. więc taksówkarz wyminął nas z prawej strony i na trawnik się zmieścił.
Helou
Helou 09.01.2019, 17:59
Jeśli artykul dotyczy ul. Glinki, to błędem jest pisanie "na Glinkach", poniewaz nazwa wywodzi sie od nazwiska Michał Glinka.
skierownik
skierownik 09.01.2019, 17:47
za korki by sie wzieli a nie tylko mandaty chca dawac...

Pozostałe