Byłeś świadkiem śmiertelnego potrącenia na przejściu dla pieszych w Bydgoszczy? Daj znać!

  • 04.01.2019, 16:16
  • KB
Byłeś świadkiem śmiertelnego potrącenia na przejściu dla pieszych w Bydgoszczy? Daj znać! KWP Bydgoszcz
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz - Południe prowadzi śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku drogowego.

Do zdarzenia doszło 22 grudnia 2018 r. około godziny 17:10 w Bydgoszczy na ul. Szpitalnej koło sklepu Biedronka, gdzie kierująca samochodem osobowym m-ki Volvo potrąciła pieszą przechodzącą po oznakowanym przejściu dla pieszych. Kobieta w wyniku doznanych obrażeń zmarła.

Świadków zdarzenia prosimy o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy przy ul. Wojska Polskiego 4F lub telefoniczny pod numerem tel. 52 525-56-93, całodobowo 52 525-51-59.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mm
Mm 04.01.2019, 18:38
Niech ktoś w końcu zadba o oświetlenie przy przejściu dla pieszych i ograniczenia prędkości. Na Bełzy znak ograniczenia jest metr za pasami... Trzeba nie mieć wyobraźni. Tam jest bardzo ciemno nikt nie zwalnia przy pasach wręcz przeciwnie rozpędzają się żeby zdążyć na zielone ... Porażka. Tylko czekać na nieszczęście

Pozostałe