Kolejny etap robót przy Wojska Polskiego. Będą zmiany w organizacji ruchu

  • 04.01.2019, 14:45 (aktualizacja 04.01.2019, 15:25)
  • KB
Kolejny etap robót przy Wojska Polskiego. Będą zmiany w organizacji ruchu ZDMiKP
Jak podaje ZDMiKP, wykonawca prac przy realizacji zadania pn.: "Przebudowa infrastruktury transportu szynowego w ciągu ul. Wojska Polskiego od pętli Magnuszewska do węzła komunikacyjnego Wojska Polskiego, Szpitalna, Szarych Szeregów, Bełzy" rozpocznie kolejny już piąty etap robót i w związku z tym wprowadzi następną, tymczasową organizację ruchu z 12 na 13 stycznia br.

Ruch na ul. Wojska Polskiego w obrębie skrzyżowania z wyspą centralną poprowadzi dwukierunkowo, jezdnią południową. Ruch na ul. Bełzy dla kierunku północ-zachód poprowadzi dla wszystkich pojazdów, natomiast dla kierunku północ-południe i południe-północ jedynie dla autobusów komunikacji miejskiej.

Projekt przewiduje również wprowadzenie ograniczenia ruchu pojazdów, wzdłuż ul. Bełzy, na odcinku objętym opracowaniem, do pojazdów budowy, służb miejskich i autobusów. Ruch na ul. Szarych Szeregów będzie poprowadzony dwukierunkowo, po północnej jezdni ul. Wojska Polskiego.

Ruch na ul. Wojska Polskiego, na odcinku od ul. Magnuszewskiej do ul. Bełzy, odbywać się będzie jezdnią, zawężoną do jednego pasa ruchu.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mt
Mt 04.01.2019, 18:34
Niech naprawia oświetlenie na ul.bełzy przy przystanku i przejściu dla pieszych bo dojdziesz do nieszczęścia

Pozostałe