Nietypowy spektakl w ciemności oraz koncert zespołu Quadrans w Światłowni

  • 02.01.2019, 11:57
  • KB
Nietypowy spektakl w ciemności oraz koncert zespołu Quadrans w Światłowni Quadrans
W najbliższy piątek (4.01) "Święty czas" – kolędujemy z zespołem Quadrans.

04.01.2019, piątek, godz. 18.00.

Quadrans jest zespołem skupionym na muzyce chrześcijańskiej. Działa od 2006 roku przy Centrum Kultury Katolickiej „Wiatrak”, zrzesza ludzi kochających śpiewać w imię Pana.

Ewangelizacja przy dźwiękach muzyki i słowach chwały jest celem i radością zespołu. W imię maksymy „kto śpiewa, modli się podwójnie”, swoją muzyką pragną przybliżać Najwyższego.

Zespół koncertuje w składzie: solista, chór oraz grupa instrumentalna. Wykonują utwory religijne o lekkiej, radosnej formie, jak i z pogranicza klasyki. Quadrans posiada obszerny repertuar koncertowy złożony z kompozycji własnych oraz utworów zespołów i wykonawców znanych w świecie muzyki chrześcijańskiej, jak: TGD, Mietek Szcześniak, New Life M., Beata Bednarz.

Tym razem serdecznie zapraszamy na koncert Najpiękniejszych kolęd i pastoralek pod nazwą „Święty czas”. Za fortepianem zasiądzie Paweł Tomaszewski. Serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania.

https://www.facebook.com/Quadrans/

5.01.2019, sobota, godz. 18.00 - Trzy Słowa IMPRO – Improwizowany spektakl w ciemności

Teatr improwizowany to sztuka, która pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. W Polsce od 10 lat zyskuje grono zwolenników. Polega na odgrywaniu historii na żywo, na podstawie sugestii widowni.

Spektakl w ciemności, a raczej słuchowisko, to format, w którym wyłączamy światło i opowiadamy historię, tworzymy relacje i zmagania bohaterów wyłączając ruch i możliwość kontaktu wzrokowego między improwizatorami. Wszystko dzieje się na żywo, inspiracją do historii są słowa z widowni. Wyłączone światło to wyzwanie dla improwizatorów, ale i przyjemność z tworzenia opowieści w większym skupieniu i oddaniu się chwili.
Będzie wzruszająco, zabawnie, strasznie i śmiesznie. takie jest impro.

Zagrają:
Ada Zurawska (grupa Trzy Słowa)
Cezary Markiewicz ( grupa Trzy Słowa)
Jakub Dranicki (wolny elektron)

TRZY SŁOWA impro

Wstęp na koncerty - cegiełka na Światłownię - 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci-8 zł.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe