Przenieś się wraz z dzieckiem do świata Szafolandii!

  • 11.12.2018, 13:12
  • KB
Przenieś się wraz z dzieckiem do świata Szafolandii! CH Auchan
Najlepsze przygody można przeżyć w… szafie! Przekonają się o tym wszystkie dzieci, które 15 grudnia zasiądą przed sceną w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. Podczas spotkania teatralnego maluchy przeniosą się do świata Szafolandii, gdzie wszystko może się zdarzyć. Wstęp wolny!

W każdym z nas drzemie dziecko! Przekonają się o tym widzowie sceny teatralnej w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. Główny bohater spektaklu – Błażej, opowie maluchom o swoim dzieciństwie i zabawach w świecie wyobraźni. Dzięki opowieści maluchy przeniosą się do magicznego świata Szafolandii.

W grudniowym przedstawieniu nie zabraknie motywów świątecznych i… magii! Błażej opowie dzieciom o swoich dawnych przygodach, podczas których zamieniał się w Zorro czy niedźwiedzia polarnego. Wszystko o dzięki tajemniczej szafie, w której wszystko mogło się zdarzyć. Dobrą zabawę z pewnością zagwarantuje pełna humoru fabuła oraz niezwykła scenografia. 

Spotkanie teatralne odbędzie się 15 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp wolny!

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe