"Mikołajki z Zawiszą" nie tylko dla dzieci

  • 06.12.2018, 12:13
  • KB
"Mikołajki z Zawiszą" nie tylko dla dzieci "Mikołajki z Zawiszą"
Już w najbliższą niedzielę 9 grudnia w hali tenisowej CWZS Zawisza odbędą się "Mikołajki z Zawiszą".

Na uczestników czekać będzie masa atrakcji. Swój udział w wydarzeniu zapowiedziały stowarzyszenia wchodzące w skład CWZS Zawisza. Każdy kto przyjdzie do hali tenisowej CWZS Zawisza będzie miał okazję spróbować swoich sił w takich dyscyplinach sportu, jak: kajakarstwo, wioślarstwo czy strzelectwo sportowe. Swoje stanowiska będą mieli także lekkoatleci czy gimnastycy, którzy planują zrobienie wielkiego treningu z wszystkimi uczestnikami imprezy. Dla wszystkich przygotowano ponadto konkursy z nagrodami oraz wspólne jedzenie darmowej pizzy. Nie zabraknie także akcentów świątecznych, w postaci prezentów, mikołajów i prawdziwych choinek.

Dodatkową atrakcją będą spotkania ze znanymi sportowcami Zawiszy. Swój udział zapowiedzieli już m.in. Paweł Wojciechowski i Adrianna Sułek, Daniel Trojanowski, Karolina Twardy.

Niezwykle ważnym elementem imprezy będzie zbiórka pieniędzy na rzecz dwójki zawodników naszego klubu: Mai Bielskiej i Jakuba Cholewczyńskiego. To sportowcy naszego klubu. którzy musieli przerwać swoje treningi, by móc walczyć z nowotworami. Podczas „Mikołajek” planowana jest również licytacja, z której dochód przekazany zostanie na pomoc dla naszych sportowców. Wśród gadżetów przekazanych do licytacji będą m.in.

  • koszulka z podpisami reprezentacyjnej sztafety 4×400 m kobiet
  • rower górski
  • koszulki z podpisami piłkarzy Jagielloni Białystok i Lecha Poznań
  • przejażdżka samochodem marki Lamborghini
  • koszulka z podpisem Adrianny Sułek
  • bony na zabiegi kosmetyczne
  • dukat zaprojektowany przez Adama Małysza
  • oficjalne piłki meczowe mistrzostw Europy 2017 w piłce nożnej do lat 21

i wiele, wiele innych.

Mikołajki z Zawiszą odbędą się 9 grudnia w godz. 10.00-15.00 w hali tenisowej CWZS Zawisza.

Wstęp wolny.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe