Mikołajki i 11-ste urodziny Galusi. Moc atrakcji w Galerii Pomorskiej!

  • 05.12.2018, 14:49 (aktualizacja 05.12.2018, 14:52)
  • KB
Mikołajki i 11-ste urodziny Galusi. Moc atrakcji w Galerii Pomorskiej! GP
Galusia jest maskotką Galerii Pomorskiej już od 11 lat. Regularnie spotyka się z dziećmi, zaprasza różnych gości i jest bardzo rozpoznawana wśród najmłodszych.

W tym roku Galusia zaprasza na swoje 11 urodziny w kratkę. Dla dzieci przygotowane zostaną warsztaty plastyczne, podczas których uczestnicy będą przygotowywali śniegowe kule, stroiki świąteczne i ozdoby w kratkę.

Ponadto odbędą się także warsztaty kreatywne – muszki w kratkę. Wszystkie prace mali Klienci będą mogli zabrać ze sobą do domu.

„Oprócz wielu konkursów i nagród dla wszystkich przybyłych dzieci przygotowaliśmy 3 spektakle teatralne – Pingwin Negatyw, Zimowe Szaleństwa wróbelka Elemelka oraz Mikołajowa przygoda w … kratkę” – mówi Izabella Knitter, marketing manager Galerii Pomorskiej – „Cieszymy się też, że udało nam się nawiązać współpracę z lokalnym przedszkolem. Zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu dzieci z Przedszkola Niepublicznego SKRZAT.”

Poza warsztatami kreatywnymi i przedstawieniami teatralnym znajdzie się też miejsce na spotkanie i animacje z Galusią oraz sesję fotograficzną ze Świętym Mikołajem.

Start o godzinie 12:00. Wstęp wolny dla wszystkich.

Zapraszamy!

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe