Nowoczesny, 5-kondygnacyjny biurowiec powstaje przy Placu Kościeleckich

  • 20.10.2016, 13:31
  • Katarzyna Beszczyńska
Nowoczesny, 5-kondygnacyjny biurowiec powstaje przy Placu Kościeleckich… KB
Od paru miesięcy przy Placu Kościeleckich trwają intensywne prace. W ostatnich dniach na terenie tej budowy zmontowany został żuraw.

IMMOBILE K3 to  8.800 m2 powierzchni biurowych i handlowych w centrum miasta, zaledwie 100 m od Starego Rynku. Blisko najważniejszych instytucji administracji publicznej, banków, hoteli, uczelni i w sąsiedztwie ośrodków życia kulturalnego.

Niemal 2400 m2 powierzchni handlowo-usługowych to idealna lokalizacja dla kawiarni, restauracji, sklepów.
Usytuowane wzdłuż ulicy, z dogodnym dojazdem, miejscami parkingowymi, szerokim chodnikiem, zachęcają przechodniów do wstąpienia na drobne zakupy, czy dobrą kawę.

Budynek jest projektem inwestycyjnym spółki CDI Konsultanci Budowlani, jego projekt powstał w pracowni CDF Architekci, natomiast generalnym wykonawcą jest spółka budowlana CDI Konsultanci Budowlani. Jego budowa powinna dobiec końca w pierwszym kwartale 2018 roku.

Katarzyna Beszczyńska

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe