Kolejne udane spotkanie Klubu Biznesu JAcademy

  • 23.11.2018, 15:13 (aktualizacja 23.11.2018, 19:39)
  • KB
Kolejne udane spotkanie Klubu Biznesu JAcademy JAcademy - spotkanie
W gościnnych progach firmy – JMJ Group, która mieści się w Galerii Wnętrz ARKADA, przy ul. Fordońskiej 40 w Bydgoszczy odbyło się listopadowe spotkanie członków Klubu Biznesu JAcademy. Jak zwykle atmosfera sprzyjała rozmowom o interesach, a w poczet klubu przyjęto kolejnych przedsiębiorców.

Catering i obsługę gastronomiczną tego spotkania zapewniła firma JMJ Group, która tego dnia przystąpiła do klubu. Klubowicze oraz goście mogli nie tylko dobrze zjeść czy napić się wyśmienitej kawy, ale także porozmawiać o wspólnych interesach. 

O spotkaniach Klubu Biznesu pisaliśmy już niejednokrotnie. Dlatego też więcej na ten temat znajdziecie TU. Zachęcamy również do odwiedzin profilu klubu w portalu społecznościowym Facebook, Znajdziecie tam dokładnie informacje o tym, czym obecnie zajmuje się ta organizacja oraz, jakie są jej dalsze plany. 

22 listopada w poczet klubu przyjęte zostały firmy: Flowent, JMJ Group, Trans Expert, BBF Kujawy Sp. z o.o oraz Warma Sp. z o.o.

Warto wiedzieć, że Klub Biznesu to organizacja non-profit, która powstała z pasji, a także chęci pomocy młodym uzdolnionym - myślącym o karierze piłkarskiej. 

Pomysłodawcy postanowili połączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego też zachęcamy do odwiedzin strony JAcademy, na której znajdziecie wszelkie informacje. 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe