"Bydgoski Bieg Niepodległości" i zmiany w organizacji ruchu

  • 09.11.2018, 13:48 (aktualizacja 09.11.2018, 14:24)
  • KB
"Bydgoski Bieg Niepodległości" i zmiany w organizacji ruchu Zmiany na czas biegu
ZDMiKP informuje, że na czas trwania obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości oraz biegu pn.: "Bydgoski Bieg Niepodległości" zaplanowane zostało wprowadzenie czasowej organizacji ruchu na: Placu Wolności, ul. Gdańskiej, ul. Kamiennej, ul. Sułkowskiego, ul. Chodkiewicza, ul. 20 stycznia 1920 r., ul. Paderewskiego, ul. Staszica, ul. 3 Maja, ul. Piotra Skargi, ul. Konarskiego, ul. Jagiellońskiej i ul. Gimnazjalnej.

Na potrzeby obu wydarzeń wprowadzony zostanie całkowity zakaz zatrzymywania się na: Placu Wolności i na ul. 20 stycznia 1920 r. na parkingu przed Filharmonią Pomorską - od dnia 08 listopada 2018 roku od godz. 17:00, natomiast na ul. Gimnazjalnej od dnia 10 listopada 2018 roku od godz. 17:00.

Zaplanowano wyłączenie z ruchu aut: Placu Wolności, ul. Gimnazjalnej i ul. Piotra Skargi. Wyłączenie nastąpi w dniu: 11 listopada 2018 roku od godz. 08:00. W związku z tym, dojazd do ulicy Gdańskiej ulicami: Gimnazjalną, Plac Wolności oraz ul. Konarskiego, ul. Piotra Skargi, nie będzie możliwy.

Na pozostałych ulicach ruch drogowy będzie wstrzymywany wyłącznie na czas trwania biegu, począwszy od godz. 14:45. Po przebiegnięciu ostatniego z biegaczy, służby porządkowe - organizatora zawodów wraz z Policją będą przywracały ruch na drogach. Końca utrudnień należy się spodziewać około godz. 18:00.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe