Myślisz o zmianie pracy lub jej szukasz? Wybierz się na targi!

 • 09.11.2018, 12:43 (aktualizacja 09.11.2018, 13:16)
 • KB
Myślisz o zmianie pracy lub jej szukasz? Wybierz się na targi! Znajdź pracę o jakiej marzysz
Prawie 100 firm z różnych branż w jednym miejscu z ofertami pracy. Takiej okazji nie mogą przepuścić osoby, które szukają zatrudnienia i planują swoją karierę zawodową! 15 listopada 2018 roku w godzinach 11:00-16:00 w HSW Łuczniczka w Bydgoszczy odbędą się Targi Pracy.

Konstruktor, automatyk, animator, specjalista ds. turystyki, analityk czy programista - to tylko niektóre z setek ofert pracy przygotowanych przez przedsiębiorców wystawiających się na targach.

W tym roku rekrutuje między innymi sektor turystyczny, wellnes, bankowość i finanse, logistyka, inżynieria, IT, instytucje publiczne. Poszukiwani są także lingwiści.

Odwiedzający w tym czasie halę Łuczniczki będą mogli skorzystać ze wskazówek ekspertów w zakresie rekrutacji i doradców kariery w strefie konsultacyjnej, dowiedzieć się jak założyć i rozwinąć własną firmę. Na uczestników czekają też inne atrakcje m.in. warsztat kreowania profesjonalnego wizerunku w sieci, bezpłatne zdjęcie do CV czy makijaż biznesowy.

 Offerty 2018 organizowane są już po raz 13. przez Porozumienie Bydgoskich Biur Karier. Inicjatywa ma na celu skrócenie dystansu między osobami poszukującymi pracy, a pracodawcami.

Szczegółowe informacje o wystawcach i warsztatach można znaleźć na stronie https://offerty.byd.pl/.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty:

 1. UDANY START NA RYNKU PRACY, czyli jak rozpocząć karierę zawodową.

Warsztat poprowadzi Recruitment Specialist w Atos GDC Polska, związany z dywizją Big Data and Security, który odpowiada za rekrutację inżynierów z sektora bezpieczeństwa IT. Czerpiąc ze swojej wiedzy oraz doświadczenia w pracy w ATOS GDC Polska przeprowadzi warsztat zgodnie z poniższym harmonogramem:

  1. Pierwsze koty za płoty – jak zacząć poszukiwania pracy.
  2. Pisanie CV – jak to zrobić, żeby rekruter był zainteresowany.
  3. W gąszczu ofert, czyli gdzie szukać pracy.
  4. Rozmowa rekrutacyjna od A do Z – jak się przygotować i dobrze na niej wypaść.
  5. True story, czyli rekrutacja w Atos.

Prowadzący: Mateusz Baranowicz

Czas: 11:00-12:30

 1. JAK CIĘ WIDZĄ, TAK CIĘ REKRUTUJĄ!

Dzisiaj większość informacji o kandydatach nie wyciąga się na rozmowie kwalifikacyjnej, lecz z mediów społecznościowych. Podczas wykładu dowiesz się, na co rekruterzy zwracają uwagę, poznasz najzabawniejsze wpadki, które przekreśliły czyjąś szansę na karierę i dowiesz się, jak przygotować swoje profile na wizytę niespodziewanych gości z firm, do których aplikujesz.

Prowadzący: Artur Jabłoński

Czas: 13:00-14:30

 1. SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄ - jak założyć i rozwinąć własną firmę

Spotkanie kierowane jest do wszystkich osób planujących założyć własną firmę, a także dla prowadzących już swoją działalność i chcących ją dalej rozwijać. Podczas spotkania uczestnicy uzyskają od specjalistów wskazówki dotyczące zakładania i prowadzenia własnej firmy. Dowiedzą się również jak pozyskać fundusze na prowadzenie działalności oraz o prowadzeniu alternatywnych modeli działalności.

Harmonogram:

 1. Instrumenty wsparcia oferowane przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
 2. Fundusze europejskie na co dzień
 3. Działania Powiatowego Urzędu Pracy w Bydgoszczy wspierające przedsiębiorczość
 4. Wsparcie proinnowacyjne
 5. Formy wspierania przedsiębiorczości oferowane przez Kujawsko-Pomorski
  Fundusz Pożyczkowy
 6. Instrumenty wsparcia oferowane przez Polską Fundację Przedsiębiorczości
 7. Formy wspierania przyszłych przedsiębiorców oferowane przez Wojewódzki Urząd Pracy
 8. Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców Bydgoskiej Agencji Rozwoju
  Regionalnego

Prowadzący: Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego

Czas: 15:00-16:30

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe