Ks. prof. Waldemar Cisło w bydgoskiej bibliotece

  • 07.11.2018, 12:46
  • KB
Ks. prof. Waldemar Cisło w bydgoskiej bibliotece Ks. prof. Waldemar Cisło
Bezpłatne wejściówki do odbioru od 6.11.2018, godz. 16.00 w Wypożyczalni Głównej, Stary Rynek 24 (pierwszeństwo mają członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki).

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na spotkanie z ks. Waldemarem Cisło – profesorem nadzwyczajnym Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, dyrektorem polskiego oddziału Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie, autorem książki „Die Religionskritik der französischen Enzyklopädisten”, modlitewnika „Byście owoc przynosili …” oraz komentarza do albumu Adama Bujaka pt. „Tragedia w Aleppo”, współredaktorem księgi pamiątkowej dedykowanej ojcu profesorowi Józefowi Kuliszowi pt. „Sens ludzkiej przygody”.

Specjalizuje się w teologii fundamentalnej, krytyce religii. Zajmuje się też tematyką dialogu międzyreligijnego, zwłaszcza relacjami chrześcijaństwo-islam.

Bydgoskie spotkanie połączone będzie z promocją książki ks. prof. W. Cisło napisanej wspólnie z Pawłem Stachnikiem noszącej tytuł „Imigranci u bram. Kryzys uchodźczy i męczeństwo chrześcijan” (premiera: 2 czerwca 2017). Wstęp za okazaniem wejściówek (do odbioru od 6.11.2018, godz. 16.00 w Wypożyczalni Biblioteki Głównej, Stary Rynek 24 – pierwszeństwo mają członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki). 

Spotkanie organizowane w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

13.11.2018 r. /wtorek/ godz. 18.00

Biblioteka Główna, Stary Rynek 24

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe