Na Wojska Polskiego kolejne zmiany

  • 22.10.2018, 13:28
  • KB
Na Wojska Polskiego kolejne zmiany Kolejne zmiany przed nami
Jak informuje ZDMiKP, od najbliższego weekendu możemy spodziewać się kolejnych utrudnień przy Wojska Polskiego.

Trwają prace przy realizacji zadania pn.: "Przebudowa infrastruktury transportu szynowego w ciągu ul. Wojska Polskiego od pętli Magnuszewska do węzła komunikacyjnego Wojska Polskiego, Szpitalna, Szarych Szeregów, Bełzy." Roboty weszły w kolejny etap, zatem wykonawca: firma ZUE S.A. w nocy z 27.10 na 28.10. wprowadzi tymczasową organizację ruchu na ul. Wojska Polskiego (odcinku od ul. Magnuszewskiej do ul. Bełzy).

W tej chwili pojazdy jeżdżą, jednią północną Wojska Polskiego, wykorzystując drogę tymczasową, poprowadzoną przez torowisko. Zmiana będzie polegała na przeniesieniu ruchu na nowo wybudowaną południową jezdnię ul. Wojska Polskiego z wykorzystaniem tych samych przejazdów przez torowisko.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe