Weź udział w Zakręconej Loterii w CH Focus

  • 03.10.2018, 14:18
  • KB
Weź udział w Zakręconej Loterii w CH Focus Focus
Początek jesieni nie musi nastrajać nostalgicznie. CH Focus w Bydgoszczy przywita nową porę roku z wyjątkową energią! Na początku października startuje akcja „Loteria się kręci”, która przyniesie dużo emocji i mnóstwo nagród. Do wygrania jest sprzęt AGD oraz karty podarunkowe.

W akcji „Loteria się kręci” mogą wziąć udział klienci, którzy w dniach 6-28 października br. zrobią zakupy za min. 100 zł (na maksymalnie dwóch paragonach) w sklepach CH Focus w Bydgoszczy. Warunkiem udziału w loterii jest także posiadanie aktywnego konta w aplikacji ShopFun.

Nagrodami są karty podarunkowe oraz sprzęt AGD. Całkowita pula nagród wyniesie ponad 40 tys. złotych.

Akcją „Loteria się kręci” chcemy wspólnie z naszymi klientami energicznie i pozytywnie przywitać jesienny sezon. Robiąc codzienne zakupy bądź uzupełniając garderobę o odzież z nowych kolekcji w sklepach zlokalizowanych w naszym centrum handlowym, warto przy okazji wziąć udział w organizowanej przez nas loterii. Można zdobyć w niej nie tylko sprzęt AGD, który pozwoli wyposażyć m.in. kuchnie naszych klientów, ale i wartościowe karty prezentowe do zrealizowania w CH Focus – mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

Więcej szczegółów na temat akcji oraz oferty centrum można znaleźć na stronie: https://focusbydgoszcz.pl/

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe