Przygotujmy się na kolejne zmiany na Wojska Polskiego

  • 03.10.2018, 13:15
  • KB
Przygotujmy się na kolejne zmiany na Wojska Polskiego Prace trwają
Jak podaje ZDMiKP cały czas trwa realizacja zadnia pn.: „Przebudowa trasy tramwajowej wzdłuż ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego do ul. Chemicznej w systemie zaprojektuj-wybuduj". Roboty weszły w kolejny etap, a wraz z nimi wykonawca prac musi wprowadzić zmiany w organizacji ruchu.

Zmiany będą spowodowane układaniem warstwy ścieralnej na jezdni ul. Wojska Polskiego i rondzie na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i ul. Chemicznej.

Prace będą prowadzone pod ruchem z pomocą osób kierujących przejazdem pojazdów. Wszystko po to, żeby nie wprowadzać zakłóceń w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Planowane prace bitumiczne będą wykonywane w dniach od 05 października do 08 października na południowej jezdni ulicy Wojska Polskiego oraz jezdni ulicy Chemicznej.

Szczegółowy opis zmian z datami:

  • 05 października – ruch pojazdów w kierunku Bydgoskiego Parku Przemysłowo Technologicznego, zostanie poprowadzony, południową jezdnią ulicy Wojska Polskiego (przebudowaną do poziomu warstwy wiążącej), ruch w kierunku centrum miasta będzie się odbywał jak dotychczas,
  • 06 października 2018 roku – ruch pojazdów będzie prowadzony północną jezdnią (dwukierunkowo), wloty na rondo będą uruchamiane wahadłowo,
  • 07 października 2018 roku – brak utrudnień w stosunku do trwającej obecnie organizacji ruchu,
  • 08 października 2018 roku – ruch pojazdów będzie prowadzony południową jezdnią ulicy Wojska Polskiego, wloty na rondo będą uruchamiane wahadłowo.
KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe