Dodatkowy nabór wniosków do programu dotacyjnego "Niepodległa 2018"

  • 20.09.2018, 11:19
  • KB
Dodatkowy nabór wniosków do programu dotacyjnego "Niepodległa 2018" KB archiwum
Samorządowe instytucje kultury oraz organizacje pozarządowe do 28 września 2018 roku do godziny 15.59 mogą składać wnioski o wsparcie finansowe w ramach programu dotacyjnego „Niepodległa 2018. Nabór dodatkowy” za pomocą internetowego formularza na platformie Witkac.pl.

Mogą one uzyskać dofinansowanie na działania kulturalne, artystyczne takie jak:

  1. festiwale, koncerty, spektakle (teatralne, muzyczne i inne), rekonstrukcje historyczne;
  2. wystawy wraz z katalogami;
  3. projekty edukacyjno-animacyjne oparte na interakcji i współdziałaniu – warsztaty, gry terenowe, questy oraz wykłady, lekcje tematyczne, spacery tematyczne, spotkania, konkursy;
  4. wytyczenie i oznakowanie szlaków tematycznych i historycznych;
  5. murale;
  6. publikacje (w formie książki drukowanej lub e-booka).

Projekty muszą zostać zrealizowane do 20 listopada 2018 roku.

W dodatkowym naborze na dofinansowanie działań przewidziano 4 miliony zł, a pojedyncze wydarzenie może zostać dofinansowane kwotą od 15 tys. do 150 tys. zł. Wnioskodawcy muszą zapewnić 15% wkładu własnego i przygotować projekt zgodny z tematyką programu dotacyjnego. Więcej informacji na temat naboru znajduje się na stronie internetowej Biura Programu "Niepodległa".

Do udziału w konkursie zapraszamy zwłaszcza uczestników, którzy do tej pory nie uczestniczyli w konkurach BPN.

Więcej informacji: https://niepodlegla.gov.pl/grants/dodatkowy-nabor-do-programu-dotacyjnego-niepodlegla-2018-nabor-dodatkowy/

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe