Zmiany w obrębie Starego Rynku od najbliższego poniedziałku

  • 19.09.2018, 14:26
  • KB
Zmiany w obrębie Starego Rynku od najbliższego poniedziałku Stary Rynek
Od poniedziałku 24 września w okolicach Starego Rynku możemy się spodziewać zmian w organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że od 24.09.2018r. Wykonawca robót realizujący zadanie pn: " Przebudowa Płyty Starego Rynku w Bydgoszczy" wprowadzi tymczasową organizację ruchu w obrębie Płyty Starego Rynku-Etap 1 obejmujący zamknięcie jezdni południowej.

Zamknięciu ulegnie jezdnia wzdłuż południowej pierzei, możliwy będzie ruch ul. Jana Kazimierza wzdłuż wschodniej pierzei oraz z ulicy Batorego w ulicę Niedźwiedzią. Planowane zamknięcie ulicy do końca 2018 roku. Jednocześnie informujemy, że z dniem 24.09.2018r. Wykonawca robót odda zamkniętą w chwili obecnej jezdnię północną.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe