Od smacznej kolacji, do udanych biznesów. Zaprasza JAcademy Business Club Bydgoszcz

  • 31.08.2018, 15:15 (aktualizacja 31.08.2018, 16:17)
  • KB
Od smacznej kolacji, do udanych biznesów. Zaprasza JAcademy Business Club… KB JAcademy Business Club Bydgoszcz
Klub Biznesu JAcademy po raz kolejny udowodnił, że spotkania w interesach nie muszą być nudne. Dużo lepiej rozmawia się i negocjuje podczas wspólnego posiłku. 30 sierpnia w restauracji Winni Kucharze przy ulicy Cieszkowskiego odbyła się kolacja biznesowa, podczas której wielu firmom udało się nawiązać pozytywne relacje.

J Academy Business Club Bydgoszcz znany był do tej pory z organizacji śniadań biznesowych dla firm. By wyjść naprzeciw oczekiwaniom klubowiczów oraz nowych osób, które wejdą w poczet klubu, zarząd JAcademy zdecydował się nieco zmienić formułę dotychczasowych spotkań. Zamiast porannych śniadań zainteresowani mogą porozmawiać o interesach w bardziej sprzyjających warunkach - podczas kolacji. 

Taka forma okazała się strzałem w dziesiątkę. Frekwencja dopisała, a do klubu dołączyły kolejne dwie firmy: Glass Art oraz Tradycyjny "Rzeźnik na Warszawskiej".

Spotkanie podzielone było na dwie części. Pierwsza merytoryczna służyła m.in. omówieniu najważniejszych wydarzeń klubowych oraz interesów, które udało się zrealizować. Drugim etapem była kolacja, która dostarczyła uczestnikom niesamowitych wrażeń - nie tylko smakowych. 

Spotkania tego typu to nie tylko biznes. To przede wszystkim mile spędzony czas w doskonałej atmosferze, pozwalający zdobyć kontakty oraz umożliwiający wzmocnienie pozycji własnego biznesu. Do Klubu dołączyć mogą zainteresowani reprezentujący różne branże. 

Każda firma obecna podczas kolacji ma okazję zaprezentować ofertę swojej firmy oraz to jakich kontaktów biznesowych poszukuje.

O spotkaniach Klubu Biznesu pisaliśmy już niejednokrotnie. Zachęcamy do odwiedzin profilu klubu w portalu społecznościowym Facebook, Znajdziecie tam dokładnie informacje o tym, czym obecnie zajmuje się ta organizacja oraz, jakie są jej dalsze plany. 

Warto wiedzieć, że Klub Biznesu to organizacja non-profit, która powstała z pasji, a także chęci pomocy młodym uzdolnionym - myślącym o karierze piłkarskiej. 

Pomysłodawcy postanowili połączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego też zachęcamy do odwiedzin strony JAcademy, na której znajdziecie wszelkie informacje. 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe