Bydgoskie kontrole rowerzystów

  • 22.08.2018, 14:00
  • KB
Bydgoskie kontrole rowerzystów KWP Bydgoszcz
Przepisy ruchu drogowego dotyczące użytkowników jednośladów i zagrożenia wynikające z niestosowania się do nich, elementy odblaskowe i wyposażenie jednośladów to część tematów poruszanych z rowerzystami podczas akcji przeprowadzonej przez dzielnicowych z bydgoskiego Błonia.

Dzielnicowi z komisariatu na Błoniu kontrolowali użytkowników jednośladów pod kątem prawidłowego wyposażenia rowerów, przestrzegania przepisów ruchu drogowego dotyczących tej grupy użytkowników dróg, ale nie tylko.

Wszystko to w ramach akcji „Rowerzysta”.

Policjanci rozmawiając z rowerzystami zwracali również uwagę na kwestie odblasków, prawidłowego oświetlenia oraz zakładania kasków ochronnych. Zwracali także uwagę na zagrożenia wynikające z niestosowania się do przepisów ruchu drogowego.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe