Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rewitalizacja Starego Rynku. Będą zmiany w organizacji ruchu

Zarząd Dróg informuje, że od 13 sierpnia wprowadzona zostanie zmiana w organizacji ruchu w obrębie Płyty Starego Rynku w Bydgoszczy.
Rewitalizacja Starego Rynku. Będą zmiany w organizacji ruchu
Aktualny stan prac

Autor: KB

Prace będą prowadzone w dwóch etapach:

  1. ETAP I - zostanie zamknięty przejazd ul. Farną przy skrzyżowaniu z ul. Malczewskiego. Dotychczasowy ruch pojazdów z ul. Farnej zostanie przekierowany w ul. Malczewskiego i dalej fragmentem ul. Grodzkiej, które na ten czas staną się ulicami jednokierunkowymi. Dostęp do ul. Farnej na długości płyty rynku będą miały tylko pojazdy budowy.
  2. ETAP II - zostanie zamknięty przejazd ul. Krętą przy skrzyżowaniu z ul. Jatki. Dotychczasowy ruch pojazdów z ul. Jana Kazimierza zostanie skierowany w lewo w kierunku ul. Niedźwiedzia poza pojazdami budowy oraz pojazdami zaopatrzenia do 3,5 t na czas za i wyładunku. Pojazdy budowy i zaopatrzenia do 3,5t będą mogły tak jak dotychczas przejeżdżać wschodnią pierzeją Satrego Rynku, po czym będą kierowane w lewo w ul. Farną i dalej Malczewskiego i Grodzką. Na tym etapie ul. Farna, Malczewskiego i dalej frag. ul. Grodzkiej staną się ulicami jednokierunkowymi. Pojazdy budowy przy wschodniej pierzeji rynku będą mogły poruszać się dwukierunkowo.

Czas trwania opisanych etapów według zapowiedzi wykonawcy robót, to maksymalnie 2 tygodnie.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: 2°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 2 km/h

STARY RYNEK

ReklamaSprawdź jak to działa
ReklamaNa Bielawach temperatura potrafi być o 2°C inna niż w centrum Bydgoszczy.
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: VinTreść komentarza: We wrzesniu maja byc w Albanii AME w judo i wszystkich dyscyplinach. Ktos jedzie od nas ?Data dodania komentarza: 31.03.2026, 11:41Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: AleksanderTreść komentarza: W tym roku też było pełno "najemników" - ale w zeszłym roku w Warszawie na Mistrzostwach Europy też było dużo cudzoziemców - przybyszów, reprezentujących nie tylko polskie ale inne uczelnie z Europy. Teraz to norma i trzeba sie do niej dostosować. Wynik zalezy od Rektorów uczelni.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 08:24Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Jak sie popatrzy na listy walk z kilku ostatnich lat to wszyscy korzystaja z "Soldiers of fortune" więc nie w tym jest problem. Chodzi by tych ludzi przyciągac na nasze uczelnie z Bydgoszczy, wtedy jedni będą odchodzić inni przychodzić - jak dotąd. Wychowanie medalistów od młodzika to nie rola dla trenerów akademickich.Data dodania komentarza: 26.03.2026, 14:22Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: BJJTreść komentarza: W zeszlym roku medale zdobywali też nasze "wojska zaciężne" czyli Mateusz i Damir - cos trzeba zrobić bo będzie coraz gorzejData dodania komentarza: 25.03.2026, 17:59Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: Menia.Treść komentarza: 🤔Data dodania komentarza: 25.03.2026, 16:33Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: KanuTreść komentarza: Great progress, this is really encouraging to see. Your effort and coordination are clearly making a strong impact.Data dodania komentarza: 25.03.2026, 15:31Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marca
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama