Rewitalizacja Starego Rynku. Będą zmiany w organizacji ruchu

  • 09.08.2018, 11:04 (aktualizacja 09.08.2018, 11:10)
  • KB
Rewitalizacja Starego Rynku. Będą zmiany w organizacji ruchu KB Aktualny stan prac
Zarząd Dróg informuje, że od 13 sierpnia wprowadzona zostanie zmiana w organizacji ruchu w obrębie Płyty Starego Rynku w Bydgoszczy.

Prace będą prowadzone w dwóch etapach:

  1. ETAP I - zostanie zamknięty przejazd ul. Farną przy skrzyżowaniu z ul. Malczewskiego. Dotychczasowy ruch pojazdów z ul. Farnej zostanie przekierowany w ul. Malczewskiego i dalej fragmentem ul. Grodzkiej, które na ten czas staną się ulicami jednokierunkowymi. Dostęp do ul. Farnej na długości płyty rynku będą miały tylko pojazdy budowy.
  2. ETAP II - zostanie zamknięty przejazd ul. Krętą przy skrzyżowaniu z ul. Jatki. Dotychczasowy ruch pojazdów z ul. Jana Kazimierza zostanie skierowany w lewo w kierunku ul. Niedźwiedzia poza pojazdami budowy oraz pojazdami zaopatrzenia do 3,5 t na czas za i wyładunku. Pojazdy budowy i zaopatrzenia do 3,5t będą mogły tak jak dotychczas przejeżdżać wschodnią pierzeją Satrego Rynku, po czym będą kierowane w lewo w ul. Farną i dalej Malczewskiego i Grodzką. Na tym etapie ul. Farna, Malczewskiego i dalej frag. ul. Grodzkiej staną się ulicami jednokierunkowymi. Pojazdy budowy przy wschodniej pierzeji rynku będą mogły poruszać się dwukierunkowo.

Czas trwania opisanych etapów według zapowiedzi wykonawcy robót, to maksymalnie 2 tygodnie.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe