Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

W Zielonych Arkadach poczujesz się jak na egzotycznych wakacjach

By poczuć powiew tropików, wcale nie trzeba wyjeżdżać do ciepłych krajów. Na egzotyczne wakacje zapraszają Zielone Arkady. Balonowe safari, basen z piłkami czy wielka piaskownica to tylko część atrakcji, które czekają na najmłodszych w dniach 11-26 sierpnia w bydgoskim centrum handlowym. A dla nieco starszych – prawdziwy relaks pod palmami.
W Zielonych Arkadach poczujesz się jak na egzotycznych wakacjach

Autor: ZA

Plaża, piasek, palmy… Brzmi jak wakacyjny relaks? Tak – i to w Zielonych Arkadach. Tropikalny nastrój w drugim miesiącu letniego wypoczynku z pewnością udzieli się tym, którzy od 11 do 26 sierpnia odwiedzą bydgoskie centrum handlowe. 

Dla wszystkich, którzy wakacje spędzają w mieście przygotowaliśmy moc letnich niespodzianek. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci – ogromnej piaskownicy, basenu z kolorowymi piłkami, balonowego safari, a także egzotycznego placu zabaw. Z myślą o nieco starszych, którzy chcą po prostu odpocząć przygotowaliśmy strefę relaksu, a w niej leżaki i stoliki z drewnianych skrzynek w iście wakacyjnym stylu – zachęca Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad.

Egzotyczne wakacje w bydgoskim centrum handlowym potrwają ponad dwa tygodnie. Dzieci będą mogły pobawić się w piaskownicy oraz basenie wypełnionym piłkami, a w balonowym safari otrzymają balony w kształcie zwierzątek. Prawdziwą gratką będzie egzotyczny plac zabaw złożony z dwóch urządzeń dmuchanych: małpiego tunelu z przeszkodami i małpiego zamku ze zjeżdżalnią. Wakacyjną atmosferę urozmaicą egzotyczne dekoracje, dzięki którym tropikalny klimat opanuje Zielone Arkady po brzegi.

Akcja „Egzotyczne wakacje” potrwa od 11 do 26 sierpnia. Strefa będzie zlokalizowana na Placu Eventowym.

HARMONOGRAM
Piaskownica: 11-26 sierpnia (12, 15, 19 sierpnia nieczynne) w godz. otwarcia centrum      

Basen z piłkami: 11-26  sierpnia (12, 15, 19 sierpnia nieczynne) w godz. otwarcia centrum  

Balonowe safari: 11, 18, 25, 26 sierpnia, godz. 11:00-19:00
 

Egzotyczny plac zabaw: 26 sierpnia, godz. 10:00-20:00



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
ReklamaSprawdź jak to działa
ReklamaZobacz dane na żywo!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: nikiTreść komentarza: Nie, nie wraca Współczesna. Skoro nie będzie tam księgarni to pojawia się tylko stara nazwa.Data dodania komentarza: 12.05.2026, 19:17Źródło komentarza: "Współczesna" wraca na Gdańską 5. Mózg Foundation otworzy w centrum Bydgoszczy nową przestrzeń kultury i spotkańAutor komentarza: JacekTreść komentarza: Tory kolejowe za oknem? Co z hałasem?Data dodania komentarza: 8.05.2026, 19:50Źródło komentarza: BTBS szykuje kolejną inwestycję na Okolu. Trwają prace przy Grunwaldzkiej 72-78Autor komentarza: MaciejTreść komentarza: Kiedy wracam z pracy po 22.00 widzę, że pod arkadami budynku Savoy przy ul. Gdańskiej wysadzany jest człowiek na wózku inwalidzkim. Sytuacja jest tragiczna bo chyba pozostaje tam sam. Widzę, że jest tej nocy 6.05.2026. Może instytucja medyczna pomoże w tej sytuacji bo psy kierowane są do klinik a tu idzie o człowieka.Data dodania komentarza: 6.05.2026, 23:19Źródło komentarza: Zapowiedź: Długowieczność kobiet. Proste nawyki, wielkie efekty. Łukasz SobkowiakAutor komentarza: VinTreść komentarza: We wrzesniu maja byc w Albanii AME w judo i wszystkich dyscyplinach. Ktos jedzie od nas ?Data dodania komentarza: 31.03.2026, 11:41Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: AleksanderTreść komentarza: W tym roku też było pełno "najemników" - ale w zeszłym roku w Warszawie na Mistrzostwach Europy też było dużo cudzoziemców - przybyszów, reprezentujących nie tylko polskie ale inne uczelnie z Europy. Teraz to norma i trzeba sie do niej dostosować. Wynik zalezy od Rektorów uczelni.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 08:24Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Jak sie popatrzy na listy walk z kilku ostatnich lat to wszyscy korzystaja z "Soldiers of fortune" więc nie w tym jest problem. Chodzi by tych ludzi przyciągac na nasze uczelnie z Bydgoszczy, wtedy jedni będą odchodzić inni przychodzić - jak dotąd. Wychowanie medalistów od młodzika to nie rola dla trenerów akademickich.Data dodania komentarza: 26.03.2026, 14:22Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marca
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama