Ekologiczne spotkanie z Dominikiem Dobrowolskim i Lodzią

  • 25.07.2018, 12:51
  • KB
Ekologiczne spotkanie z Dominikiem Dobrowolskim i Lodzią Dominik Dobrowolski
Ekolog i podróżnik Dominik Dobrowolski znów w akcji! Tym razem przejeżdża na rowerze wzdłuż całej Wisły w ramach wyprawy "Cycling Recycling – Wisła z prądem". Dziś, tj. 25 lipca specjalne spotkanie odbyło się k. przystanku Bydgoskiego Tramwaju Wodnego "Rybi Targ".

Dominik opowiadał mediom, mieszkańcom i turystom o idei wyprawy (promowanie aktywnego wypoczynku, np. na rowerze; nieśmiecenia w czasie wakacji i przez resztę roku oraz recyklingowania na co dzień). Rozdawał przechodniom ekologiczne torby wielokrotnego użytku, materiały edukacyjne dla dzieci o recyklingu i soczki w kartonikach. Wspólnie z Lodzią - maskotką wyprawy - zorganizował ekoquizy z drobnymi upominkami.

Przebieg wyprawy można śledzić na bieżąco na stronach:

www.cycling-recycling.eu

https://www.facebook.com/cycling.recycling/

https://www.facebook.com/REMONDIS-Electrorecycling-161479373919081/
https://www.facebook.com/Electro-System-Organizacja-Odzysku-126138747468695/

Partnerami wyprawy są Electro-System Organizacja Odzysku SEiE i REMONDIS Electrorecycling.

Tak, jak w poprzednich dwóch wyprawach Cycling Recycling, każdy miłośnik jazdy na rowerze może dołączyć na dowolnych odcinkach i w dowolnym czasie do rajdu oraz do zaplanowanych ekologicznych akcji. Zainteresowanych prosimy o kontakt: [email protected] , tel. 697 092 978.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe