Koncert Jacka Gesska śpiewającego kardiologia w Światłowni

  • 23.07.2018, 10:59
  • KB
Koncert Jacka Gesska śpiewającego kardiologia w Światłowni Światłownia
Jacek Gessek - śpiewający kardiolog, autor piosenek dedykowanych pacjentom, ale nie tylko. Adresatem jego muzycznego przekazu jest każdy, kto chciałby zatrzymać się w biegu, odnaleźć siebie, złapać dystans do ludzkich słabości.

W piątek, 27 lipca, g. 18.00 zapraszamy na koncert Jacka Gesska z Torunia. Światłownia, ul. Św. Trójcy 15.

https://www.facebook.com/events/445384772603692/

http://www.swiatlownia.eu/koncerty/jacek-gessek/

Utwory w pogodnych rytmach, profesjonalnie zaaranżowane dają szansę na refleksyjny muzyczny przystanek, nie bez uśmiechu. Autor ma na koncie dwie płyty, o których mówi:

"Muzyka zamknięta w sercach moich pacjentów po latach wydobyła się z mojego serca." Tak pisałem, gdy ukazała się moja pierwsza płyta "Serce w usterce" (2014). Ale już wtedy drzemały we mnie nie tylko piosenki dedykowane pacjentom i środowisku kardiologicznemu.

Druga płyta, bliższa psychologii pt. "STOP" (2016), to próba poszukiwania odpowiedzi na pytanie: jak być dla innych i nie zgubić siebie ? Jeśli choć trochę zbliżyłem się do odpowiedzi, będę szczęśliwy. Patronat nad tą płytą objęły "Charaktery"."

www.jacekgessek.pl

Zapraszamy. Wstęp - cegiełka na Światłownię - 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci - 8 zł.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe