Przebudowa Wojska Polskiego. Ciąg dalszy zmian

  • 20.07.2018, 12:39
  • KB
Przebudowa Wojska Polskiego. Ciąg dalszy zmian Google maps Kolejne zmiany na Wojska Polskiego
Od najbliższego poniedziałku (23 lipca) przy ulicy Wojska Polskiego zamknięty zostanie jeden z pasów ruchu.

Jak podaje ZDMiKP w związku z „Przebudową trasy tramwajowej wzdłuż ul. Wojska Polskiego na odcinku od ul. Magnuszewskiej do ul. Szarych Szeregów wraz z rozbudową ulicy Wojska Polskiego." 

Wykonawca robót planuje od 23.07.2018 roku zamknąć jeden pas na ul. Wojska Polskiego od strony torowiska (jezdnia w kierunku Parku Przemysłowego).

Zamknięcie pasa związana jest z pracami rozbiórkowymi torowiska i sieci trakcyjnej. Termin zamknięcia może ulec przesunięciu z przyczyn związanych z warunkami atmosferycznymi i zachowaniem niezbędnych procedur, jakie wykonawca jest zobowiązany dopełnić.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe