"Lirycznie i z humorem" – Tomasz Sawicki i Dagmara Gałeczka w Światłowni

  • 17.07.2018, 14:35 (aktualizacja 17.07.2018, 15:10)
  • KB
"Lirycznie i z humorem" – Tomasz Sawicki i Dagmara Gałeczka w Światłowni Światłownia
W najbliższy piątek, 20 lipca, zapraszamy na koncert artystów z Opola.

Tomasz Sawicki
Autor muzyki, tekstów piosenek, skeczów i audycji radiowych. Organizator wielu koncertów i imprez kulturalnych, między innymi spotkania ze znanymi pisarzami np. William Wharton czy Norman Davis. Uczestnik i laureat festiwali i przeglądów, w tym Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, FAMY w Świnoujściu, Festiwalu „Zostań Gwiazdą Kabaretu” w Poznaniu, Festiwalu Piosenki Kabaretowej OSPA w Ostrołęce, Turnieju Łgarzy w Bogatyni, Studenckiej Giełdy Piosenki Turystycznej w Szklarskiej Porębie i wielu, wielu innych.

Na co dzień przedsiębiorca, tłumacz przysięgły i nauczyciel języka angielskiego. W Radiu Opole przez dwa lata prowadził audycję „Pół żartem”. Dotychczas wydał dwie płyty „Piosenki z Teczki” i „Radość człowiecza”. Trzecia „I jeszcze …live” już w drodze.

Dagmara Gałeczka
Od kilku miesięcy wspólnie z Tomaszem tworzy duet wykonujący autorskie utwory Tomasza. Jej gra na skrzypcach w sposób niebanalny urozmaica muzykę Tomasza. Posiada duże zdolności improwizacyjne, chętnie muzykuje z innymi artystami.

Duet wystąpi z programem pt. „Lirycznie i z humorem”, prezentując utwory poetyckie i literackie oraz satyryczne i kabaretowe. Emocjonalnie i treściowo koncert bardzo urozmaicony i dynamiczny.

Wstęp-cegiełka na Światłownię – 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci – 8 zł.

Światłownia, ul. Św. Trójcy 15.

http://www.swiatlownia.eu/koncerty/lirycznie-i-z-humorem-tomasz-sawicki-i-dagmara-galeczka/

 

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe