Zatrzymani pijani kierowcy na bydgoskich drogach. Przeprowadzono akcję "Trzeźwy kierujący"

  • 16.07.2018, 17:36
  • KB
Zatrzymani pijani kierowcy na bydgoskich drogach. Przeprowadzono akcję… "Trzeźwy kierujący"
Policjanci z bydgoskiego Wydziału Ruchu Drogowego skontrolowali 2269 kierujących. Wszystko w ramach przeprowadzonej dzisiaj (16.07.2018) akcji „Trzeźwy kierujący”. Działania te mają na celu wyeliminowanie pijanych kierujących. Wśród badanych znalazło się sześciu nieodpowiedzialnych kierujących.

Dzisiaj (16.07.2018) wczesnym rankiem  policjanci z bydgoskiej „drogówki” przeprowadzili działania pn. „Trzeźwy kierujący”. Działania te były elementem prewencyjnej akcji na drogach całego województwa. Funkcjonariusze dokonywali kontroli pojazdów na terenie miasta i powiatu bydgoskiego.

W trakcie kilkugodzinnych działań policjanci skontrolowali  łącznie 2269 kierowców. Niestety wśród badanych było sześciu kierowców, którzy zdecydowali się po alkoholu wsiąść za kierownicę pojazdu. Mundurowi zatrzymali sześć praw jazdy i dwa dowody rejestracyjne od pojazdu.

Wakacje trwają w najlepsze. Bydgoscy policjanci apelują do kierowców o rozwagę. Niech letni wypoczynek nie przyćmi nam zdrowego rozsądku i w żadnym wypadku nie wsiadajmy za kierownicę po wypiciu alkoholu.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe