Intensywne opady deszczu z burzami

  • 13.07.2018, 12:15 (aktualizacja 13.07.2018, 12:35)
  • KB
Intensywne opady deszczu z burzami Ostrzeżenie meteorologiczne
Dzisiejszy dzień (13.07) przynosi kolejne intensywne opady deszczu i burze. Sytuacja może powtórzyć się także w nocy. Wydano ostrzeżenie meteorologiczne.

Na podstawie informacji otrzymanej z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega:

Zjawisko: intensywne opady deszczu z burzami

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: powiaty: aleksandrowski, brodnicki, bydgoski, Bydgoszcz, chełmiński, golubsko-dobrzyński, Grudziądz, grudziądzki, inowrocławski, lipnowski, mogileński, nakielski, radziejowski, rypiński, sępoleński, świecki, Toruń, toruński, tucholski, wąbrzeski, Włocławek, włocławski, żniński.

Ważność:  od godz. 10:00 dnia 13.07.2018 do godz. 02:30 dnia 14.07.2018

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysokość opadów za okres ważności ostrzeżenia - miejscami od 30 mm do 50 mm. Podczas opadów deszczu będą występować burze z porywami wiatru do 80 km/h.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90 %

Uwagi: brak

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.

 

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ewka
Ewka 13.07.2018, 13:51
Masakra ta pogoda. Lato mamy straszne...
moze chociaz sierpien bedzie lepszy
Odbija sie to okrutnie na zdrowiu, skorze....
Znowu mam nawroty tradzika ;/ poczytajcie: https://vitalia.pl/forum10,988…

Pozostałe