Od soboty zamknięta będzie ulica Szpitalna

  • 12.07.2018, 12:42
  • KB
Od soboty zamknięta będzie ulica Szpitalna Google maps
Jak podaje ZDMiKP wykonawca prac przy: „Przebudowie trasy tramwajowej wzdłuż ul. Wojska Polskiego na odcinku od ul. Magnuszewskiej do ul. Szarych Szeregów wraz z rozbudową ulicy Wojska Polskiego" wejdzie na plac budowy 14 lipca.

Tego samego dnia zostanie wstrzymany ruch tramwajowy na górny taras miasta i uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa za tramwaj.

Jednocześnie w związku z wymianą głównej magistrali ciepłociągu od 14.07.2018 roku zostanie zamknięta dla ruchu kołowego ul. Szpitalna na odcinku pomiędzy ulicami Modrakową, a Wojska Polskiego. Z uwagi na konieczność utrzymania dostaw ciepłej wody dla mieszkańców górnego tarasu, ciepłownicy nie mogą prowadzić robót tylko przy połówkowym zamknięciu ul. Szpitalnej. Prace powinny potrwać około 3-4 tygodni. Ostateczny termin zakończenia prac jest jednak uzależniony od tego, co wykonawca zastanie po dokonaniu rozbiórek starej magistrali ciepłociągu.

Kierowcy mogą korzystać z tras alternatywnych m.in. ulic: Modrakowej i Magnuszewskiej lub majora Hubala Dobrzańskiego i 62 Pułku Piechoty Wielkopolskiej.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
bydgoszczanin
bydgoszczanin 13.07.2018, 09:25
Fajnie ze robia ale nie sa sie tam w tym regionie jezdzic

Pozostałe