Od wtorku zmiany w okolicach Wojska Polskiego

  • 29.06.2018, 10:46
  • KB
Od wtorku zmiany w okolicach Wojska Polskiego ZDMiKP
Jak podaje ZDMiKP od 3 lipca możemy spodziewać się zmian w organizacji ruchu w okolicach Wojska Polskiego.

Od wtorku tj. (3.07) od godz. 01:00 w ramach realizacji zadania pod nazwą: „Przebudowa trasy tramwajowej wzdłuż ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Krzysztofa Kamila Baczyńskiego do ulicy Chemicznej w systemie zaprojektuj-wybuduj" zostanie zamknięty wlot ul. 62 Pułku Piechoty Wielkopolskiej na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i ul. Baczyńskiego. 

W tym czasie wykonawca projektu będzie odtwarzał nawierzchnię po robotach związanych z przebudową kanalizacji deszczowej. Prace powinny zakończyć się do 13.07.2018 roku. Wprowadzona zmiana w tymczasowej organizacji ruchu nie będzie powodowała zmian w komunikacji miejskiej.

Poniżej przedstawiamy schemat tymczasowej organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ul. Wojska Polskiego i Baczyńskiego. 

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe