Nowi członkowie i coraz więcej udanych biznesów. Zaprasza Klub Biznesu JAcademy

  • 27.06.2018, 13:45 (aktualizacja 27.06.2018, 14:01)
  • KB
Nowi członkowie i coraz więcej udanych biznesów. Zaprasza Klub Biznesu… KB
Squash Point Bydgoszcz oraz AthleticoMED - to kolejne firmy, które dołączyły do grona członków Klubu Biznesu JAcademy. Jak widać doskonała atmosfera podczas śniadań i spotkań zamkniętych sprzyja nawiązywaniu pozytywnych relacji, co ma wpływ na pozyskiwanie nowych partnerów i klientów biznesowych.

Klub Biznesu JAcademy Bydgoszcz to organizacja, która  zrzesza przedsiębiorców, posiadających wizję kooperacji i dialogu. Członkowie to firmy mające wspólne cele oraz nastawione na ciągły rozwój swojego biznesu. Przyjazne i partnerskie relacje podczas spotkań klubowiczów pozwalają poznać się lepiej i nawiązać nowe kontakty. 

Śniadania Biznesowe stają się coraz popularniejsze, a z miesiąca na miesiąc zainteresowanych przybywa. Na spotkania stawiają się osoby, które poszukują nowych kontaktów oraz  te chcące poznać inne branże. 

XVI spotkanie połączone ze śniadaniem odbyło 27 czerwca w Hotelu & Restauracji "Wodnik" przy ulicy Nakielskiej 86 w Bydgoszczy. Podczas wydarzenia certyfikaty odebrały m.in. firmy: 

Squash Point Bydgoszcz oraz AthleticoMED.

Śniadania pozwalają firmom tym mniejszym i większym poznać się oraz nawiązać współpracę. Klubowicze mają także okazję wziąć udział w szeregu innych wydarzeń, które organizuje Klub Biznesu. Należą do nich np.: pikniki rodzinne, spotkania na strzelnicy czy zacięta rywalizacja na torze gokartowym. Jak informują klubowicze spotkania oraz członkostwo dały już swoje pierwsze efekty. Znajomości pozwoliły na nawiązanie udanych relacji biznesowych.

Spotkania tego typu to nie tylko biznes. To przede wszystkim mile spędzony czas w doskonałej atmosferze, pozwalający zdobyć kontakty oraz umożliwiający wzmocnienie pozycji własnego biznesu. Do Klubu dołączyć mogą zainteresowani reprezentujący różne branże. 

Każda firma obecna na śniadaniu ma okazję zaprezentować ofertę swojej firmy oraz to jakich kontaktów biznesowych poszukuje.

O spotkaniach Klubu Biznesu pisaliśmy już niejednokrotnie. Zachęcamy do odwiedzin profilu klubu w portalu społecznościowym Facebook, Znajdziecie tam dokładnie informacje o tym, czym obecnie zajmuje się ta organizacja oraz, jakie są jej dalsze plany. 

Warto wiedzieć, że Klub Biznesu to organizacja non-profit, która powstała z pasji, a także chęci pomocy młodym uzdolnionym - myślącym o karierze piłkarskiej. 

Pomysłodawcy postanowili połączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego też zachęcamy do odwiedzin strony JAcademy, na której znajdziecie wszelkie informacje. 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe