"Gra Sów" w Światłowni

  • 26.06.2018, 10:49
  • KB
"Gra Sów" w Światłowni Gra Sów - zespół
Zespół GRA SÓW pochodzi z Poznania. Autorem wszystkich tekstów oraz muzyki jest Kamil Meler. Muzycy zagrają w Światłowni w najbliższy piątek (29.06).

Grupę tworzą:
Marta Wołczecka (gitara elektryczna)
Tomasz Dopierała (gitara basowa)
Kamil Meler (wokal oraz gitary)
Patryk Robaczewski (perkusja)

Zespół powstał zupełnie niedawno, bo dopiero w październiku 2017 roku. Już w listopadzie 2017 zajęliśmy drugie miejsce na festiwalu dla nowych zespołów GETTING-OUT FESTIVAL w Gorzowie Wlkp.

Od tego czasu doskonalimy nasz warsztat ciągle koncertując oraz nagrywając nowe utwory. W drugiej połowie roku planujemy wydać naszą pierwszą autorską płytę. Nasza melodyjna muzyka „utrzymana jest w stylu nieco brytyjskim, wprowadza w raczej refleksyjny nastrój i skłania do słodko-gorzkich przemyśleń. Towarzyszą jej wpadające w ucho teksty w języku polskim”.

Zapraszamy. Wstęp-cegiełka na Światłownię – 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci – 8 zł.

Otwarta Przestrzeń Światłownia, ul. Św. Trójcy 15, www.swiatlownia.eu

29.06.2018, piątek, godz. 18.00 – GRA SÓW
KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe