Piknik Bydgoskich Organizacji Pozarządowych już w najbliższą niedzielę

  • 15.06.2018, 11:46
  • KB
Piknik Bydgoskich Organizacji Pozarządowych już w najbliższą niedzielę  Wyspa Młyńska
Bydgoskie organizacje samorządowe zaprezentują się 17 czerwca na Wyspie Młyńskiej. To okazja do tego, aby przyjrzeć się działalności trzeciego sektora w naszym mieście i… do niego dołączyć.

To już III edycja Pikniku Bydgoskich Organizacji Pozarządowych, który w tym roku odbędzie się 17 czerwca na Wyspie Młyńskiej.
Będzie to szczególne wydarzenie zarówno dla organizacji działających w III sektorze w Bydgoszczy, jak i dla mieszkańców miasta.

Ideą Pikniku jest popularyzowanie i zachęcanie do aktywności społecznej. Dla organizacji pozarządowych będzie to świetna okazja do zaprezentowania siebie, zintegrowania z mieszkańcami, zachęcenia ich do uczestnictwa w prowadzonych przez siebie akcjach, zaproszenia do wspierania bydgoskich organizacji pozarządowych, m.in. poprzez przekazywanie 1% podatku lub darowizn.
Bydgoszczanie będą mieli możliwość miłego spędzenia niedzielnego popołudnia z rodziną wśród wielu atrakcji przygotowanych przez przedstawicieli organizacji pozarządowych, seniorów, wolontariuszy i jednostek miejskich.

W programie przewidziane są m.in.: prezentacje NGO'sów, konkursy z nagrodami, występy muzyczno-artystyczne, strefa służb mundurowych, liczne atrakcje dla dzieci, dorosłych i seniorów. Dla bydgoszczan przygotowana zostanie także specjalna strefa gastronomiczna.

Całość zakończy koncert bydgoskiego zespołu (a zarazem stowarzyszenia) DUBSKA.

Kiedy? Niedziela, 17 czerwca 2018r.
Godzina? od 12.00-17.00
Gdzie? Wyspa Młyńska

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe