Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Marysia Krasowska i Jakub Ćwiek w Bydgoszczy. Przyjdź na spotkanie do Empiku

Jeszcze w tym miesiącu w salonie Empik Bydgoszcz Focus Mall odbędą się dwa wyjątkowe spotkania.
Marysia Krasowska i Jakub Ćwiek w Bydgoszczy. Przyjdź na spotkanie do Empiku

Autor: Empik

Marysia Krasowska
16 czerwca, godz. 15:00

empik Focus, Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 39-47

Prowadzi kilka kanałów na YouTube, a jej filmiki mają po milion odsłon miesięcznie. Interesuje się tańcem, podróżami, biznesem, astronomią i pisaniem powieści. Właśnie ukazała się jej najnowsza książka „Banda niematerialnych szaleńców” (Wydawnictwo SQN). To historia nie z tego świata, w której beztroska miesza się z przygodą i młodzieńczymi marzeniami, tworząc niezwykle dynamiczną opowieść, która wciąga od pierwszych stron. To pozycja obowiązkowa dla miłośników przygód.

Jakub Ćwiek

22 czerwca, godz. 18:00

empik Focus, Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 39-47

„Stróże” (Wydawnictwo SQN) – taki tytuł nosi najnowsza powieść Jakuba Ćwieka – autora ponad dwudziestu książek, a także licznych opowiadań, słuchowisk, artykułów, sztuk teatralnych i scenariuszy. Poza byciem pisarzem jest jednocześnie również komikiem stand-upowym oraz publicystą podróżnikiem. Najbardziej jest znany ze stworzenia uniwersum Kłamcy, do którego właśnie powraca, ale rozwija też konsekwentnie światy, w których prym wiodą Chłopcy – dorośli pomagierzy Piotrusia Pana – czy polscy superbohaterowie: Zawisza Czarny i Dreszcz. U Czytelników, którzy znają i lubią Kłamcę, Stróże sprawią, że polubią go jeszcze bardziej. Ci, którzy nie znają, mają świetną okazję, by zacząć właśnie od tej książki. A ci, którzy znaleźli się w grupie mającej autorowi za złe zakończenie tamtej historii, powinni wiedzieć, że nic nie kończy się ostatecznie ani tylko na jeden sposób.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
ReklamaSprawdź jak to działa
ReklamaNa Bielawach temperatura potrafi być o 2°C inna niż w centrum Bydgoszczy.
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: VinTreść komentarza: We wrzesniu maja byc w Albanii AME w judo i wszystkich dyscyplinach. Ktos jedzie od nas ?Data dodania komentarza: 31.03.2026, 11:41Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: AleksanderTreść komentarza: W tym roku też było pełno "najemników" - ale w zeszłym roku w Warszawie na Mistrzostwach Europy też było dużo cudzoziemców - przybyszów, reprezentujących nie tylko polskie ale inne uczelnie z Europy. Teraz to norma i trzeba sie do niej dostosować. Wynik zalezy od Rektorów uczelni.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 08:24Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Jak sie popatrzy na listy walk z kilku ostatnich lat to wszyscy korzystaja z "Soldiers of fortune" więc nie w tym jest problem. Chodzi by tych ludzi przyciągac na nasze uczelnie z Bydgoszczy, wtedy jedni będą odchodzić inni przychodzić - jak dotąd. Wychowanie medalistów od młodzika to nie rola dla trenerów akademickich.Data dodania komentarza: 26.03.2026, 14:22Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: BJJTreść komentarza: W zeszlym roku medale zdobywali też nasze "wojska zaciężne" czyli Mateusz i Damir - cos trzeba zrobić bo będzie coraz gorzejData dodania komentarza: 25.03.2026, 17:59Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: Menia.Treść komentarza: 🤔Data dodania komentarza: 25.03.2026, 16:33Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: KanuTreść komentarza: Great progress, this is really encouraging to see. Your effort and coordination are clearly making a strong impact.Data dodania komentarza: 25.03.2026, 15:31Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marca
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama