Joanna Mioduchowska w Światłowni będzie promować swoją najnowszą płytę

  • 11.06.2018, 10:52
  • KB
Joanna Mioduchowska w Światłowni będzie promować swoją najnowszą płytę Joanna Mioduchowska
W najbliższy piątek (15 czerwca) o godz. 18.00 w Światłowni odbędzie się koncert promujący nową płytę Joanny Mioduchowskiej pt. "Perełki"

Joanna Mioduchowska- autorka muzyki i słów , pieśniarka. Gra na gitarze i harmonijkach ustnych. Śpiewa swoje autorskie piosenki. W repertuarze również piosenki ze słowami poetów klasyków np. Adam Asnyk, Bolesław Leśmian, oraz współczesnych z własną muzyką.

Koncert w Światłowni promuje nową płytę Joanny Mioduchowskiej pt. "Perełki" Posłuchamy nowych i starszych piosenek Joanny. Będzie klimatycznie, trochę wesoło, trochę "z łezką". W programie autorskie piosenki Joanny oraz do wierszy Romy Rappe, Jacka Sabatowicza, Tadeusza Knyziaka, Andrzeja Kubiaka i innych z muzyką Joanny. Niewykluczone niespodzianki ???? Więcej www.joannamioduchowska.pl.

Zapraszamy. Wstęp-cegiełka na Światłownię - 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci - 8 zł.

Otwarta Przestrzeń Światłownia, ul. Św. Trójcy 15, www.swiatlownia.eu

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe