"Gwiezdne Wojny" opanowały bydgoskiego Focusa

  • 01.06.2018, 18:39
  • KB
"Gwiezdne Wojny" opanowały bydgoskiego Focusa KB
Dziś (1.06) w CH Focus rozpoczęło się ostateczne starcie mocy o władanie galaktyką. Z okazji Dnia Dziecka na fanów Gwiezdnej Sagi czekały szkolenia, konkursy z nagrodami, liczne animacje sceniczne i unikatowa Gwiezdna Flota stworzona przez utytułowanych modelarzy.

Fenomen Gwiezdnej Sagi łączy pokolenia i nieprzerwanie od lat stawia tak przed młodymi, jak i starszymi adeptami dylemat, czy opowiedzieć się po ciemnej, czy po jasnej stronie mocy. Przyjdźcie do nas i dajcie się porwać w niepowtarzalny świat ulubionej sagi, w którym czeka Was wiele wspaniałych atrakcji.

Już od piątku w CH Focus w Bydgoszczy  można podziwiać unikatową flotę z Gwiezdnego Uniwersum. Szczegółowo odtworzone na makietach pamiętne sceny z filmów przeniosą wielbicieli sagi na odległe planety Galaktyki, a koneserom pozwolą docenić kunszt modelarski ręcznie tworzonych pojazdów i wiernie odtwarzanych postaci. Dodatkowo dla najmłodszych przygotowano animacje prowadzone przez samych bohaterów Gwiezdnej Sagi. Możliwość nauczenia się władania mieczem świetlnym pod okiem największych mistrzów dostarczy dzieciom dużo radości i przygotuje na spotkanie oko w oko z Mrocznym Lordem i jego świtą. To jedyna okazja, aby zrobić sobie zdjęcia z ulubionymi postaciami i statkami kosmicznymi z Gwiezdnego Uniwersum.

- Co roku z okazji Dnia Dziecka przygotowujemy atrakcje z myślą o najmłodszych klientach naszego centrum. W tym roku chcemy zaprosić całe rodziny na międzypokoleniowe spotkanie, którego motywem przewodnim jest Gwiezdna Saga. Spotkanie z ulubionymi postaciami uniwersum może być tak samo ekscytujące dla dzieci, jak i dorosłych. Starsi klienci, odwiedzając naszą wystawę, będą mogli przypomnieć sobie najlepsze momenty Gwiezdnej Sagi i podzielić się wrażeniami z dziećmi – mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

Wydarzenie „Niech Moc Będzie z Wami” w CH Focus w Bydgoszczy odbywa się w dniach 1-2 czerwca w godzinach 12.00 – 18.00. Udział we wszystkich atrakcjach imprezy jest nieodpłatny. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej centrum: http://focusmall-bydgoszcz.pl/

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe