1 czerwca w CH Rondo zrobi się wyjątkowo słodko!

  • 30.05.2018, 14:51 (aktualizacja 01.06.2018, 16:41)
  • KB
1 czerwca w CH Rondo zrobi się wyjątkowo słodko! Dzień Dziecka
W piątek 1 czerwca Centrum Handlowe RONDO zaprasza wszystkie dzieci i młodzież do wspólnego świętowania Dnia Dziecka. Tego dnia w godzinach od 9:00 do 21:00 hostessy w CH RONDO będą rozdawać specjalne kupony, które następnie będzie można wymienić na darmową kulkę lodów!

W akcji „Słodzimy na Dzień Dziecka” mogą wziąć udział dzieci i młodzież do 18 roku życia. Kupon na kulkę lodów do wykorzystania w Lodziarni Grycan lub Cukierni Sowa będzie można odebrać od hostessy. Liczba kuponów w akcji jest ograniczona. Do wydania jest aż 5000 kuponów, które uprawniają do odbioru jednej kulki lodów każdy.

„Przed nami gorący Dzień Dziecka w CH RONDO, który będziemy ochładzać i osładzać darmowymi lodami. Nasi najmłodsi klienci, którzy odwiedzą nas w piątek 1 czerwca, mogą liczyć na słodki upominek do odbioru w Lodziarni Grycan lub Cukierni Sowa – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Regulamin akcji dostępny na www.chrondo.pl.  

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe