Egzekucja tartaku. Umowa rozwiązana

  • 30.05.2018, 13:59
  • KB
Egzekucja tartaku. Umowa rozwiązana KB archiwum
Jak informuje Urząd Wojewódzki dnia 25 maja 2018 r. została rozwiązana umowa z wykonawcą usługi załadunku, transportu i rozładunku urządzeń oraz materiałów będących na wyposażeniu tartaku.

W związku z powyższym nie doszła do skutku planowana na dzień 28 maja 2018 r. egzekucja.

Zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych sytuacja taka spowodowała konieczność ogłoszenia kolejnego przetargu nieograniczonego na wyłonienie wykonawcy usługi dotyczącej załadunku, transportu i rozładunku urządzeń oraz materiałów będących na wyposażeniu tartaku.

Obecnie przygotowywana jest dokumentacja do przeprowadzenia przetargu. Ogłoszenie przetargu nastąpi najprawdopodobniej do końca kolejnego tygodnia. Czas na składanie ofert wynosi 7 dni, jeżeli wpłyną oferty zostaną otwarte 8 dnia po ogłoszeniu przetargu.

W przypadku braku ofert możliwe będzie zastosowanie procedury wyboru oferty z tzw. wolnej ręki lub ogłoszenie kolejnego przetargu.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Hrabia von ***rstein
Hrabia von ***rstein 30.05.2018, 16:17
Ma gosciu chody i plecy to mu moga naskoczyç

Pozostałe