Robert Małecki i Olga Kuczyńska w Empiku

  • 16.05.2018, 12:32 (aktualizacja 16.05.2018, 12:41)
  • KB
Robert Małecki i Olga Kuczyńska w Empiku Robert Małecki
Jeszcze w tym miesiącu w salonie Empik Bydgoszcz Focus Mall odbędą się dwa wyjątkowe spotkania autorskie. Bydgoszcz odwiedzą Robert Małecki i Olga Kuczyńska.

Robert Małecki

22 maja, godz. 18:00

empik Focus, Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 39-47

Robert Małecki to politolog, filozof i dziennikarz, ale przede wszystkim miłośnik kryminałów i thrillerów. W swojej najnowszej książce „Koszmary zasną ostatnie (Czwarta Strona), będącej ostatnią częścią trylogii opowiadającej o dramatycznych losach toruńskiego dziennikarza śledczego Marka Benera, wyciąga wszystko co najlepsze ze stylistyki kryminału i thrillera.

Olga Kuczyńska

25 maja, godz. 18:00

empik Focus, Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 39-47

Jest najsłynniejszą, polską stewardesą. W wieku 13 lat pierwszy raz leciała samolotem. Jak sama mówi, miłość do lotnictwa przyniosła jej nie tylko zawodową satysfakcję, ale też szansę, aby odkryć samą siebie. W swojej debiutanckiej książce „Życie stewardesy” (Burda Publishing Polska) opowiada o samolotach, o pracy na pokładzie, o ludziach, których tam spotyka - załogach i pasażerach. Życie zaskoczyło ją wielokrotnie. Nie tylko to podniebne, ale też to przyziemne. Chce, aby każdy, kto widzi samoloty na niebie, wiedział jak wygląda jej codzienność.

 

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe