Majówka na Wyspie Młyńskiej!

  • 30.04.2018, 16:58
  • KB
Majówka na Wyspie Młyńskiej! Majówka
Bisz, Pawbeats, Enej, Grubson i Żuki – to gwiazdy urodzinowego koncertu z okazji 672 nadania Bydgoszczy praw miejskich i jednocześnie świętowania przez Polskę stulecia odzyskania Niepodległości. Będzie też mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. A wszystko pod hasłem „Dumni z Bydgoszczy – Dumni z Niepodległej”.

3 i 4 maja od godz. 10.00 – 16.00 na Wyspie Młyńskiej działać będzie strefa dla dzieci: profesjonalna ścianka wspinaczkowa, zabawy i gry zręcznościowe dla dzieci, konkursy plastyczne, sportowe i związane z wiedzą o mieście, a także ekologiczny kącik kulinarny dla dzieci, w którym najmłodsi pod okiem profesjonalnych kucharzy przygotowywać będą zdrowe sałatki i koktajle.

Muzyczna majówka na urodziny miasta i stulecie odzyskania Niepodległości organizowana jest w ramach projektu : „Dumni z Bydgoszczy – Dumni z Niepodległej”. 

Zapraszamy na koncerty 3-4 maja:

03 maja (czwartek)
18.30 – otwarcie bram
19.00 – koncert zespołu „BISZ-BOK”
21.00 – koncert zespołu „Pawbeats”
23.00 – zakończenie imprezy.

04 maja (piątek)
17.30 – otwarcie bram
18.00 – koncert zespołu „Żuki”
20.00 – koncert zespołu „Enej” 
22.00 – koncert zespołu „Grubson”
24.00 – zakończenie imp
rezy.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe