Z okazji 672 urodzin Bydgoszczy miasto rozdaje bilety na koncert

  • 12.04.2018, 12:14
  • KB
Z okazji 672 urodzin Bydgoszczy miasto rozdaje bilety na koncert Filharmonia Pomorska
Tradycyjnie z okazji urodzin Bydgoszczy w Filharmonii Pomorskiej odbędzie się uroczysty koncert. Jak zawsze mamy bilety dla mieszkańców – darmowe wejściówki będzie można odebrać w czwartek 12 kwietnia od godz. 16.30 w gmachu Filharmonii.

Z okazji 672 rocznicy nadania Bydgoszczy praw miejskich, w Filharmonii Pomorskiej odbędzie się uroczysty koncert. Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Pomorskiej pod batutą Sławomira Chrzanowskiego wykona utwory m. in. Georga Bizeta, Gioacchino Rossiniego, Johanna Straussa czy Giuseppe Verdiego. Jako soliści wystąpią Anetta Wakarecy ( mezzosopran) i Tadeusz Szlenkier (tenor).

W części oficjalnej wręczone zostaną Laury Andrzeja Szwalbego, nagrody i stypendia naukowe oraz artystyczne Prezydenta Bydgoszcz, stypendia dla wyróżniających się studentów, a także nagrody za prace naukowe poświęcone naszemu miastu.

Dla mieszkańców mamy bezpłatne wejściówki – będzie je można odebrać w czwartek 12 kwietnia od godziny 16.30 w gmachu Filharmonii Pomorskiej. Liczba wejściówek jest ograniczona – jedna podwójna wejściówka dla jednego chętnego.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe