Treningi charytatywne na Wyspie Młyńskiej. Najbliższy już jutro

  • 20.03.2018, 10:55
  • KB
Treningi charytatywne na Wyspie Młyńskiej. Najbliższy już jutro Trenuj na Wyspie Młyńskiej i pomagaj!
Trener personalny Arkadiusz Czajkowski zaprasza na Wyspę Młyńską, gdzie w każdą środę o godz. 19.19 odbywać się będą treningi charytatywne.

Dochód z nich przeznaczony zostanie na półkolonie w „Wiatraku” dla dzieci z ubogich rodzin.  Witamy wiosnę treningiem charytatywnym w środę (21 marca)! To już druga edycja naszych spotkań, podczas których trenujemy i pomagamy innym – zaprasza na Facebooku Arkadiusz Czajkowski.

Spotkania odbywają się w każdą środę o godz. 19.19 na Wyspie Młyńskiej. Zajęcia trwają 41 minut. - To trening, podczas którego poznasz wspaniałych ludzi, poprawisz sobie humor, spalisz tkankę tłuszczową i wystrzelą Twoje endorfiny – zachęca trener. - Oprócz zabawy chcemy pomagać! Przez pierwsze dwa miesiące treningów będziemy wspierali Fundację „Wiatrak”. Dzięki nam dzieci z ubogich rodzin będą w wakacje mogły skorzystać z półkolonii organizowanych przez fundację. Im więcej zbierzemy, tym większa ilość dzieci się uśmiechnie - dodaje.

Każdy, kto chce wziąć udział w treningu musi spełnić dwa warunki:
1. Uśmiechać się
2. Wrzucić do wspólnego woreczka minimum 1 zł. Każda złotówka zostanie wykorzystana na wyżej wymieniony cel.
- Łączmy siły, zapraszajmy znajomych i pomagajmy wspólnie. Pokażmy, że potrafimy i lubimy pomagać – zaprasza Arkadiusz Czajkowski.

Pierwszy trening już w środę (21 marca) o godz. 19.19.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe