"Voucher Badawczy". Rusza konkurs na dofinansowanie dla firm z kujawsko-pomorskiego

  • 15.03.2018, 11:18 (aktualizacja 15.03.2018, 11:30)
  • KB
"Voucher Badawczy". Rusza konkurs na dofinansowanie dla firm z kujawsko-pomorskiego "Fundusz Badań i Wdrożeń - Voucher Badawczy"
Kujawsko-Pomorska Agencja Innowacji Sp z o.o. ogłosiła kolejny nabór wniosków o dofinansowanie w formie grantów w ramach projektu „Fundusz Badań i Wdrożeń – Voucher Badawczy” (poddziałanie 1.2.1 Wsparcie procesów badawczo-rozwojowych, Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020).

Fundusz Badań i Wdrożeń – Voucher Badawczy (FBiW-VB) to projekt grantowy realizowany na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. W ramach tego projektu mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP) mogą składać wnioski o dofinansowanie przedsięwzięć polegających na zakupie prac badawczo-rozwojowych od jednostek naukowych.

Maksymalna pomoc wynosi nie więcej niż 80% wartości wydatków kwalifikujących do objęcia wsparciem. Wydatki kwalifikowalne muszą wynosić nie mniej niż 20 000,00 PLN, ale nie więcej niż 100 000,00 PLN.

Nabór wniosków prowadzony będzie w terminie od 03.04.2018r. do 23.04.2018r.

Wnioskodawca może złożyć maksymalnie trzy wnioski o dofinansowanie w ramach konkursu, jednak każdy z wniosków musi dotyczyć innego przedsięwzięcia.

Pod nazwą „TOUR DE REGION” uruchomiono cykl spotkań informacyjnych, podczas których szczegółowo zostaną omówione m.in. warunki II naboru wniosków w ramach projektu „Fundusz Badań i Wdrożeń- Voucher Badawczy”.

Terminy i miejsca spotkań „TOUR DE REGION”:

20.03.2018r. - Inowrocław, Starostwo Powiatowe (ul. Mątewska 17),

22.03.2018r. - Bydgoszcz, Regionalne Centrum Innowacyjności - Centrum Transferu Technologii
(ul. prof. S. Kaliskiego 7, sala B115),

27.03.2018r. - Toruń, Regionalny Inkubator Przedsiębiorczości KPFP w Toruniu (ul. Przedzamcze 8).

Operatorem FBiW-VB (Grantodawcą) udzielającym wsparcia jest Kujawsko-Pomorska Agencja Innowacji Sp. z o.o. w partnerstwie z „Pracodawcami Pomorza i Kujaw” Związkiem Pracodawców, Izbą Przemysłowo-Handlową w Toruniu oraz Polskim Towarzystwem Ekonomicznym – Oddział w Bydgoszczy.

Zasady konkursu:

http://kpai.pl/fundusz-badan-i-wdrozen-voucher-badawczy/ogloszenie-o-konkursie-vb-ii-nabor/

Zapisz się na spotkanie: 

http://kpai.pl/cykl-spotkan-w-ramach-tour-de-region-funduszu-badan-i-wdrozen-voucher-badawczy-fundusz-pozyczkowy/

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe