Poczuj się pewniej na ulicy i w życiu. Rusza kurs "Bezpieczna Kobieta 2018"

  • 05.03.2018, 13:10
  • KB
Poczuj się pewniej na ulicy i w życiu. Rusza kurs "Bezpieczna Kobieta 2018" KWP Bydgoszcz (archiwum)
Policjanci KMP w Bydgoszczy zapraszają do udziału w programie „Bezpieczna Kobieta 2018". Kurs skierowany do kobiet rozpocznie się w piątek 9 marca o godzinie 17:00 w budynku Wydziału Prewencji bydgoskiej komendy, przy ul. Iławskiej 24 (budynek przy ul. Fordońskiej).

Celem programu jest poznanie zasad i podstaw prawnych podczas podejmowanej interwencji w przypadku zagrożenia zdrowia bądź życia, a także nabycie umiejętności skutecznego odpierania ataku napastnika.

Kurs składa się z 3 spotkań teoretycznych (9, 16, 23 marca o godz. 17:00) oraz 7 spotkań praktycznych z taktyk i technik samoobrony (kwiecień - maj), które odbędą się w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 31 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego przy ul. Karłowicza 2 w Bydgoszczy.

Zajęcia teoretyczne obejmą materiał z zakresu: prewencji kryminalnej, aspektów prawnych samoobrony, przeciwdziałania przemocy w rodzinie i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Część praktyczna dotyczyć będzie opanowania elementów samoobrony, sposobów uwalniania się z obchwytów, odpierania ataków zadanych rękoma i nogami oraz ćwiczeń wzmacniających odporność psychiczną.

Zapisy będą prowadzone przez policjantów z bydgoskiej prewencji w środę 07 marca  2018 r. w godz. 08:00 – 15:00 pod nr tel. 052 525-57-74.

Liczba miejsc jest ograniczona.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe