"Piłkarskie Ferie" w Focusie

  • 16.02.2018, 12:39
  • KB
"Piłkarskie Ferie" w Focusie "Piłkarskie Ferie" z Centrum Handlowym Focus w Bydgoszczy
Drybling, odbijanie na stojąco i siedząco, utrzymywanie piłki na głowie – takie umiejętności będzie można zdobyć w CH Focus w Bydgoszczy już w najbliższym tygodniu. Po raz trzeci zawitają do centrum „Piłkarskie Ferie”. Z okazji zimowej przerwy szkolnej najmłodsi fani piłki nożnej wezmą też udział w turniejach i warsztatach, a to wszystko pod okiem grupy R-Style – najlepszych w kraju specjalistów od freestyle footballu.

To już trzecia edycja sportowych wydarzeń organizowanych przez CH Focus w Bydgoszczy podczas ferii zimowych. W dniach 19-25 lutego na dzieci i młodzież czekają doskonalące piłkarską technikę warsztaty street soccera i pokazy freestyle footballu. Uczestnicy pokażą swoje umiejętności i wykażą się fizyczną zręcznością także w rywalizacji jeden na jednego na specjalnym boisku – „klatce” (panna arena).

Gośćmi specjalnymi imprezy będzie ekipa R-Style – półfinaliści 9. edycji „Mam Talent” i eksperci od freestyle’u. W skład grupy wchodzi obecnie siedmiu niezwykle utalentowanych zawodników  – zdobywców nagród na mistrzostwach Polski i świata. O budzącej zachwyt ekipie zrobiło się głośno w 2016 roku, kiedy zespół wziął udział w półfinale programu w TVN. Grupa będzie koordynować większość zaplanowanych w ramach „Piłkarskich Ferii” atrakcji, a także zaprezentuje swoje możliwości w trakcie meczów pokazowych.

Podczas „Piłkarskich Ferii” rozegrane zostaną również profesjonalne turnieje. Uczestnicy będą rywalizować od poniedziałku do piątku co drugi dzień, w trzech grupach wiekowych: roczniki 2008 i młodsi, 2005-2007 oraz 2002-2004. W każdej kategorii wystąpi 16 dwuosobowych zespołów. Aby zgłosić drużynę, wystarczy skontaktować się z organizatorami, wysyłając wiadomość prywatną na fanpage Piłkarskie Ferie na Facebooku, e-mail na adres [email protected] lub sms pod numer 792-749-065. Należy podać nazwę zespołu, imiona i nazwiska zawodników oraz telefon kontaktowy (przynajmniej jeden, najlepiej do zawodnika i opiekuna).

W sobotę, 24 lutego, odbędzie się turniej jeden na jeden w klatce, do którego można  się zgłaszać, podając imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy na wyżej podane sposoby,
a podczas wielkiego finału w niedzielę, 25 lutego, wszystkie zwycięskie drużyny wezmą udział w końcowych rozgrywkach i ceremonii wręczenia nagród. Imprezę zamknie pokaz specjalny ekipy R-Style.

- „Piłkarskie Ferie” w CH Focus w Bydgoszczy organizujemy już po raz trzeci. Poprzednie edycje spotkały się ze znakomitym przyjęciem mieszkańców miasta i okolic, dlatego również w tym roku postanowiliśmy postawić na sport. Zależy nam na tym, by najmłodsi aktywnie spędzili ferie zimowe, biorąc udział na przykład w warsztatach freestyle footballu, dzięki którym nauczą się ewolucji z użyciem piłki nożnej. Do wspólnej zabawy dzieci i rodziców będą inspirować prawdziwi mistrzowie w swoim fachu – promująca zdrowy styl życia grupa R-Style, która łączy sztukę i aktywność fizyczną mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

W ramach eventu odbędą się też konkursy z nagrodami, zabawy i gry m.in. na stanowiskach
z konsolami Xbox.

„Piłkarskie Ferie” odbędą się w dniach 19-25 lutego na pasażu w godzinach 12:00-18:00 w CH Focus w Bydgoszczy. Wstęp jest bezpłatny. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia oraz oferty centrum można znaleźć na stronie www.focusmall-bydgoszcz.pl.  

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe