"LIVE COACHING" wg Bożeny Ciechanowskiej. Zapraszamy na warsztaty z samorozwoju dla kobiet

  • 02.02.2018, 11:11
  • KB
"LIVE COACHING" wg Bożeny Ciechanowskiej. Zapraszamy na warsztaty z samorozwoju dla kobiet Bezpłatne warsztaty z samorozwoju
Już w najbliższą sobotę odbędą się w Galerii Pomorskiej warsztaty z samorozwoju. Spotkanie poprowadzi Bożena Ciechanowska – trener, coach, terapeuta.

Podobno największe ograniczenia są w naszej głowie. Sami pozbawiamy się skuteczności i efektywności w swoim życiu niewiarą we własne możliwości. Live coaching pozwala odkryć swój potencjał, pokonać bariery - poprzez wzrost samoświadomości siebie i swoich mocnych oraz słabych stron.

Dzieje się to poprzez zastosowanie narzędzi coachingowych bazujących na zasobach, wartościach i możliwościach. Sobotni warsztat adresowany jest szczególnie do osób, którym właśnie towarzyszy wrażenie bezcelowości, jakiś ślepy zaułek, poczucie, że nie wiedzą czego chcą i dokąd zmierzają.

Będzie to praktyczne doświadczanie mocy coachingu w życiu.
 

Co zrobić, aby dostać się na takie warsztaty? Wystarczy wypełnić formularz konkursowy, który znajduje się na stronie: www.kobietawgalerii.pl

W formularzu zgłoszeniowym napisz jak dbasz o swój samorozwój, a być może to właśnie Ty dostaniesz zaproszenie na bezpłatne warsztaty psychologiczne. Organizator skontaktuje się z wybranymi osobami telefonicznie.

 

Jeśli nie wierzysz we własne możliwości, masz niskie poczucie własnej wartości lub chcesz być bardziej pewna siebie – te warsztaty są właśnie dla Ciebie- zachęca Izabella Knitter, Marketing Manager Galerii Pomorskiej.

Już w marcu Galeria Pomorska zaprasza na wyjątkowe spotkanie jubileuszowe.

Bydgoszcz, 3 lutego 2018 - Galeria Pomorska zaprasza na BEZPŁATNE warsztaty z cyklu: „Kobieta w Galerii…”.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe