Bezpłatne badania EKG

  • 08.01.2018, 13:07
  • KB
Bezpłatne badania EKG EKG Zadbaj o serce i skorzystaj z bezpłatnych badań EKG
Choroby układu krążenia są jednymi z najczęstszych dolegliwości, na jakie cierpią Polacy, dlatego warto regularnie sprawdzać stan swojego zdrowia. Już w najbliższą sobotę 13 stycznia Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza na bezpłatne konsultacje i badania EKG, ciśnienia krwi czy poziomu cholesterolu.

W najbliższą sobotę przy specjalnie wydzielonym stanowisku na terenie Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz przeprowadzona będzie kampania pod hasłem „Bezpłatny dzień ze zdrowiem”. W ramach akcji każdy zainteresowany będzie mógł nieodpłatnie wykonać badanie poziomu cholesterolu oraz glukozy we krwi, jak również pomiar ciśnienia tętniczego. Zgromadzenie wyników powyższych badań pozwoli wstępnie określić stan serca i w razie konieczności, pomoże podjąć decyzję o dalszym leczeniu.

Uczestnicy akcji będą mogli skorzystać z konsultacji kardiologa, który wyjaśni wyniki pomiarów EKG i poinformuje o następnych krokach, lub ewentualnym leczeniu. Na nurtujące pytania odpowie również dietetyk – specjalista wskaże, jak prawidłowo się odżywiać, aby zmniejszyć ryzyko chorób układu krążenia.

„Bezpłatny dzień ze zdrowiem” jest częścią ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób krążenia „Teraz Serce!” zorganizowanej wspólnie z Telemedycyna Polska S.A. Akcja odbędzie się 13 stycznia w godzinach 10:00 – 18:00 w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Wszystkie badania i konsultacje są bezpłatne!

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe