"Magiczna choinka" - Opowieść o mówiących ozdobach choinkowych

  • 11.12.2017, 17:52 (aktualizacja 11.12.2017, 17:58)
  • KB
"Magiczna choinka" - Opowieść o mówiących ozdobach choinkowych Materiały prasowe Co powiedziałyby nam ozdoby choinkowe gdyby ożyły?
Co powiedziałyby nam ozdoby choinkowe gdyby ożyły? Czy prawdziwa magia świąt jest ukryta w dekoracjach i prezentach świątecznych? Już wkrótce odpowiedzi na podobne pytania znajdą widzowie kolejnego spektaklu z cyklu „Rodzinnych spotkań z teatrzykiem”. Pouczające przedstawienie dla dzieci odbędzie się już 17 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz.

Choć wszystkie maluchy z niecierpliwością czekają na świąteczne prezenty i spotkanie z Mikołajem, to warto przypomnieć im, skąd pochodzi prawdziwa magia świąt. Już wkrótce spektakl teatralny zabierze dzieci do świata ozdób choinkowych, które uświadomią dzieciom, co tak naprawdę tworzy wyjątkowy klimat Bożego Narodzenia.

Bohaterowie spektaklu to ozdoby choinkowe, które szukają swojego miejsca na ponad dwumetrowym drzewku. Sympatyczny bałwanek zada bohaterom ważne pytania, które skłonią wszystkich widzów do refleksji nad nadchodzącymi Świętami. Spektakl w formie teatru magnesu, inspirowany jest łowickimi wycinankami ludowymi i będzie urozmaicony pięknymi piosenkami stylizowanymi na ludowe melodie.

Przedstawienie pt. „Choinka” odbędzie się 17 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie, o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe