Galeria Pomorska z nagrodą PRCH Retail Awards

  • 30.11.2017, 11:34 (aktualizacja 30.11.2017, 11:46)
  • KB
Galeria Pomorska z nagrodą PRCH Retail Awards Galeria Pomorska Galeria Pomorska otrzymała wyróżnienie w konkursie PRCH Retail Awards
Galeria Pomorska otrzymała wyróżnienie w konkursie PRCH Retail Awards zorganizowanym przez Polską Radę Centrów Handlowych w kategorii Najlepsza Kampania Prosprzedażowa Roku.

Nagrodzony event to „Świąteczna Loteria z Gwiazdami”, która zorganizowana została w grudniu 2016 roku. W okresie przedświątecznym tradycyjnie odbywa się Loteria oraz wieńczące ją Nocne Zakupy. Wydarzenie to za każdym razem ma podobne zasady działania, jednakże inną formę.

W roku 2016 podczas akcji klienci losowali balony z kuponami, przy których znajdowały się nagrody natychmiastowe w postaci bonów na zakupy. Nagrodę główną stanowiła wycieczka do Hollywood warta 20 000 złotych. Dodatkowe nagrody stanowiły zakupy ze stylistką Galerii Pomorskiej o wartości 1 500 złotych.

17 grudnia loterię zwieńczyła Noc Zakupów, w której wzięło udział ponad 100 sklepów udzielając atrakcyjnych rabatów dla klientów centrum handlowego. Gościem specjalnym podczas finału Loterii i Nocnych Zakupów była Patricia Kazadi, której koncert umilił wieczór wszystkim odwiedzającym Galerię.

Już od 1 grudnia Galerii Pomorskiej zorganizowana będzie Loteria Świąteczna i po raz kolejny można będzie wygrać 20 000 pln. Galeria Pomorska to najdłużej działające centrum handlowe na terenie Bydgoszczy. Znajduje się w nim ponad 130 sklepów, Kino Helios, bogata oferta restauracyjna oraz duży bezpłatny parking dla klientów.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe